AVC C7015R12MY FAN
545,77 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
23026
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
AVC C7015R12MY FAN ÖZELLİKLER  ÖLÇÜLER         : 70X70X15mm GERİLİM           : 12V DC AMPER             : 0.2A WATT                : 2.4W KABLO SAYISI : 3