AVC DA12038B12U FAN
1.637,30 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
23018
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
AVC DA12038B12U FAN ÖZLLİKLER  ÖLÇÜLER         : 120X120X38mm GERİLİM           : 12V DC AMPER             : 1.41A WATT                : 16.92W KABLO SAYISI : 3