AVC DB06038B12L FAN
818,65 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
23010
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
AVC DB06038B12L FAN ÖZELLİKLER ÖLÇÜLER         : 60X60X38mm GERİLİM           : 12V DC AMPER             : 1.28A WATT                : 15.36W KABLO SAYISI : 4