AVC DE07015B12L FAN
818,65 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
23022
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
AVC DE07015B12L FAN ÖZELLİKLER  ÖLÇÜLER         : 70X70X15mm GERİLİM           : 12V DC AMPER             : 0.3A WATT                : 3.6W KABLO SAYISI : 4