AVC DE07015B12U FAN
545,77 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
23024
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
AVC DE07015B12U FAN ÖZELLİKLER  ÖLÇÜLER         : 70X70X15mm GERİLİM           : 12V DC AMPER             : 0.70A WATT                : 8.4W KABLO SAYISI : 3