AVC F6015B12MY FAN
545,77 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
23012
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
AVC F6015B12MY FAN ÖZELLİKLER ÖLÇÜLER         : 60X60X15mm GERİLİM           : 12V DC AMPER             : 0.15A WATT                : 1.8W KABLO SAYISI : 3