MECHATRONICS B1232H24B-BSR-E-CC-IM4 FAN
4.473,76 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
7JCP431B2F
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
Paketleme Bulk
Gerilim - Anma 24VDC
Boyut / Ölçü Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Genişlik 32.00mm
Hava Akışı 28.0 CFM (0.784m³/min)
Statik Basınç 0.680 in H2O (169.4 Pa)