CHINFA DRAN60-24A 1 ÇIKIŞLI ANAHTARLAMA MODU
Stok Kodu
DRAN60-24A
Fiyat
0,00 TL + KDV
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
Marka
Chinfa
Seri
DRAN60
Tip
Anahtarlama Modu
Elektrik Fazı
1
AC veya DC Giriş Gerilimi
ac
Giriş Gerilimi
85 → 264V ac
AC veya DC Çıkış Gerilimi
dc
Çıkış Gerilimi
24V dc
Çıkış Akımı
2.5A
Güç Değeri
60W
Çıkışların Sayısı
1
Boyutlar
40.5 x 114 x 90mm
Genişlik
114mm
Derinlik
114mm
Yükseklik
90mm
Montaj Tipi
DIN Rayına Monte
Minimum Sıcaklık
-40°C
Dalgacık Ve Gürültü
50mV
MTBF
520000sa
Yük Düzenleme
±0.5%
Maksimum Sıcaklık
+71°C