DC PARKY PADC12X7P-966 FAN
5.732,76 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
PADC12X7P-966
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
DC PARKY PADC12X7P-966
162X51MM
12V DC
1.9A
22,8W