EATON DS7-340SX100N0-N KONTROL CİHAZI
Kategori
Stok Kodu
DS7-340SX100N0-N
Fiyat
0,00 TL + KDV
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
BEYGİR GÜCÜ: 75 hp
FAZ: Üç fazlı şebeke besleme gerilimi
TİP: Yumuşak başlangıç ​​denetleyicisi
VOLTAJ DERECESİ: 480V
SİGORTA BOYUTU: 350 A sınıfı RK5 maksimum
DEVRE KESİCİ TİPİ: HKD3350
ÇERÇEVE BOYUTU:3-4
ÇEVRESEL DERECELENDİRME: IP20
SERİ: 7. Nesil
NOMİNAL ÇALIŞMA AKIMI: 100A