EBMPAPST A2D200-AA02-02 FAN
13.740,85 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
2620
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
EBMPAPST A2D200-AA02-02 Ürün özelliği Üretici firma: ebm-papst Ürün Kategorisi: AC Fanlar RoHS: ayrıntılar Tür: eksen Çerçeve Ölçüleri - mm: 200 mm L x 73 mm G x 200 mm H Çalışma Besleme Gerilimi: 230 VAC Hava akımı: 494 CFM Rulman tipi: top Gürültü, ses: 67 dBA hız: 2800 RPM Güç derecesi: 53 W Ev materyalleri: Alüminyum Sonlandırma tarzı: Tel uçları Dizi: A2D200 IP derecelendirme: IP44 Yükseklik: 200 mm Uzunluk: 200 mm Ürün: AC Aksiyal Fanlar Boyut: 200 mm Genişlik: 73 mm Marka: ebm-papst Geçerli tür: AC Ürün tipi: AC Fanlar Fabrika paketi miktar: 1 Alt kategori: Fanlar, Üfleyiciler ve Aksesuarlar Ağırlık birimi: 1,5 kg