EBMPAPST A2E200-AF02-01 FAN
14.379,96 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
2613
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
EBMPAPST A2E200-AF02-01 Ürün özelliği Üretici firma: ebm-papst Ürün Kategorisi: AC Fanlar RoHS: ayrıntılar Tür: eksen Çerçeve Ölçüleri - mm: 200 mm L x 73 mm G x 200 mm H Çalışma Besleme Gerilimi: 230 VAC Hava akımı: 436 CFM Gürültü, ses: 65 dBA hız: 2740 RPM Güç derecesi: 61 W Ev materyalleri: Çelik Dizi: A2E200 IP derecelendirme: IP44 Yükseklik: 200 mm Uzunluk: 200 mm Ürün: AC Aksiyal Fanlar Boyut: 200 mm Genişlik: 73 mm Marka: ebm-papst Geçerli tür: AC Ürün tipi: AC Fanlar Fabrika paketi miktar: 1 Alt kategori: Fanlar, Üfleyiciler ve Aksesuarlar Ağırlık birimi: 1,4 kg