EBMPAPST A2E250-AE65-01 FAN
13.740,85 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
2621
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
EBMPAPST A2E250-AE65-01 Üretici: ebm-papst Ürün Kategorisi: AC Fanlar RoHS: Ayrıntılar Türü: Eksenel Çerçeve Ölçüleri - mm: 250 mm L x 83 mm W x 250 mm H Çalışma Besleme Gerilimi: 230 VAC Rulman tipi: top Gürültü: 73 dBA Hız: 2750 RPM Güç Değerlendirmesi: 165 W Sonlandırma Stili: Tel Kabloları Seri: A2E250 IP Puanı: IP44 Yükseklik: 250 mm Uzunluk: 250 mm Basınç Türü: 130 Pa Ürün: AC Aksiyel Fanlar Ebat: 250 mm Genişlik: 83 mm Üretici: ebm-papst Akım Tipi: AC Ürün Tipi: AC Fanlar Fabrika Paketi Miktarı: 1 Alt kategori: Fanlar, Üfleyiciler ve Aksesuarlar Birim Ağırlık: 2,142 kg