EBMPAPST A2E300-AP02-01 FAN
20.131,94 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
2636
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
EBMPAPST A2E300-AP02-01 Ürün özelliği Üretici firma: ebm-papst Ürün Kategorisi: AC Fanlar RoHS: ayrıntılar Tür: eksen Çerçeve Ölçüleri - mm: 300 mm L x 104 mm W x 300 mm H Çalışma Besleme Gerilimi: 230 VAC Rulman tipi: top hız: 3000 RPM Güç derecesi: 350 W Sonlandırma tarzı: Tel uçları Dizi: A2E300 IP derecelendirme: IP44 Yükseklik: 300 mm Uzunluk: 300 mm Basınç Tipi: 50 Pa Ürün: AC Aksiyal Fanlar Boyut: 300 mm Genişlik: 104 mm Marka: ebm-papst Geçerli tür: AC Ürün tipi: AC Fanlar Fabrika paketi miktar: 1 Alt kategori: Fanlar, Üfleyiciler ve Aksesuarlar