EBMPAPST R3G250-AT39-71 FAN
69.023,79 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
696
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
EBMPAPST R3G250-AT39-71   Teknik açıklama Ağırlık 4.42 kg Motor boyutu 84 Boyut 250 mm Rotor yüzeyi Boyalı siyah Elektronik gövde malzemesi Döküm alüminyum Çark malzemesi Sac alüminyum, lazer kaynaklı Bıçakların sayısı 7 Dönme yönü Saat yönünde, rotora doğru  Koruma derecesi IP54 Yalıtım sınıfı "B" Nem (F) / Çevre (H) koruma sınıfı H1 Kurulum pozisyonu Mil yatay veya altta rotor; isteğe bağlı olarak rotor Yoğuşma drenaj delikleri Rotor tarafında kip S1 Motor rulman Bilye Teknik özellikler - Çıkış 10 VDC, maks. 1,1 mA - Alarm rölesi - Motor akımı sınırlaması - Yumuşak çalıştırma - Kontrol girişi 0-10 VDC / PWM - SELV potansiyeli beslemeden güvenli şekilde ayrılmış kontrol arayüzü - Elektronik / motor için termal aşırı yük koruması -Hat düşük voltajı algılama EMC girişimine bağışıklık EN 61000-6-2'ye göre (endüstriyel ortam) EMC girişim emisyonu EN 61000-6-3'e göre (ev ortamı) IEC 60990'a göre dokunma akımı (ölçüm devresi Şekil 4, TN sistemi)