EBMPAPST R3G250-AV29-B1 FAN
63.927,12 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
699
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
EBMPAPST R3G250-AV29-B1   TEKNİK AÇIKLAMA Ağırlık: 5.6kg Boyut: 250mm Rotor Yüzeyi: Siyah Kaplama Elektronik Malzemesi: Alüminyum Döküm Çark Malzemesi: Alüminyum Levha Bıçak Sayısı: 7 Dönme Yönü: Saat Tersi Yönüne Rotor 'a Doğru Koruma Türü: IP54 Yalıtım Sınıfı: "B" Nem Sınıfı: F3-1 Operasyon Modu: S1 Motor Rulman: Bilye Teknik Özellikler:  – Çıkış 10 VDC, maks. 10 mA– Çıkış 20 VDC, maks. 50 mA – Slave 0-10 V için çıkış – Sensör 0-10 V veya 4-20 mA için giriş – Harici 24 V giriş (parametre ayarı) – Alarm rölesi – Entegre PID kontrol cihazı – Motor akım sınırlaması – PFC, pasif – RS- 485 MODBUS-RTU – Yumuşak çalıştırma – Kontrol girişi 0-10 VDC / PWM – SELV potansiyeli beslemeden güvenli şekilde ayrılmış kontrol arayüzü – Elektronik / motor için termal aşırı yük koruması – Hat düşük / faz arıza tespiti Motor Koruması: Termik Aşırı Yük Koruyucu (TOP) Standartlara Uygunluk: EN 61800-5-1; CE Onay: CCC; EAC  BAĞLANTI ŞEMASI