EBMPAPST R3G280-AT04-71 FAN
63.910,92 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
706
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
EBMPAPST R3G280-AT04-71     Teknik açıklama Ağırlık 5.43 kg Motor boyutu 84 Boyut 280 mm Rotor yüzeyi Boyalı siyah Elektronik gövde malzemesi Döküm alüminyum Çark malzemesi Sac alüminyum Bıçakların sayısı 7 Dönme yönü Saat yönünde, rotora doğru görüntülendi Koruma derecesi IP54 Yalıtım sınıfı "B" Nem (F) / Çevre (H) koruma sınıfı H1 Maks. izin verilen ortam sıcaklığı. motor için (nakliye / depolama) +80 ° C Min. izin verilen ortam sıcaklığı. motor için (nakliye / depolama) -40 ° C Kurulum pozisyonu Mil yatay veya altta rotor; isteğe bağlı olarak rotor Yoğuşma drenaj delikleri Rotor tarafında kip S1 Motor rulman Bilye Teknik özellikler - Kontrol girişi 0-10 VDC / PWM - Çıkış 10 VDC, maks. 1,1 mA - Elektronik / motor için termik aşırı yük koruması - Alarm rölesi - Hat gerilim düşüklüğü algılama - Motor akımı sınırlaması - Yumuşak başlangıç EMC girişimine bağışıklık EN 61000-6-2'ye göre (endüstriyel ortam) EMC devresi geri bildirimi EN 61000-3-2 / 3'e göre EMC girişim emisyonu EN 61000-6-3'e göre (ev ortamı) IEC 60990'a göre dokunma akımı (ölçüm devresi Şekil 4, TN sistemi)