EBMPAPST S3G400-AN04-32 FAN
EBMPAPST S3G400-AN04-32 FAN
41.542,10 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
670
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
EBMPAPST S3G400-AN04-32 TEKNİK AÇIKLAMA     Ağırlık: 4kg Boyut: 400mm Bıçak Malzemesi: Preslenmiş Çelik Sac, PP Plastik Koruyucu Izgara Malzemesi: Siyah Plastik Kaplamalı Çelik Bıçak Sayısı: 5 Hava Akış Yönü: "V" Dönme Yönü: Saat Tersi Yönüne Rotor 'a Doğru Koruma Türü: IP 54 Yalıtım Sınıfı: "B" Nem Sınıfı: F3-1 Maks. izin verilen ortam sıcaklığı. motor için (nakliye / depolama): + 80 °C Min. izin verilen ortam sıcaklığı. motor için (nakliye / depolama): - 40 °C Operasyon Modu: S1 Motor Rulman: Bilye Teknik Özellikler:  Çıkış 10 VDC, Maks. 1.1 mA Takometre Çıkışı Çıkış Sınırı Motor Akımı Sınırı Yumuşak Başlangıç 0-10 VDC / PWM Kontrol Girişi Aşırı Sıcaklık Korumalı Elektronik / Motor Motor Koruması: PTC Rezistans Kablo Çıkışı: Değişken Standartlara Uygunluk: EN 60335-1; CE Onay: CCC; UL 1004-7 + 60730; C22.2 Nr.77 + CAN/CSA-E60730-1 BAĞLANTI ŞEMASI