EBMPAPST S3G450-LC28-51
EBMPAPST S3G450-LC28-51
27.288,30 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
678
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
EBMPAPST S3G450-LC28-51 TEKNİK AÇIKLAMA   Ağırlık: 6.74kg Boyut: 450mm Elektronik Gövde Malzemesi: Alüminyum Döküm Bıçak Malzemesi: Preslenmiş Çelik Sac, PP Plastik Rotor Yüzeyi: Siyah Kaplama Koruyucu Izgara Malzemesi: Siyah Plastikle Kaplanmış Çelik Bıçak Sayısı: 5 Hava Akış Yönü: "V" Dönme Yönü: Saat Tersi Yönüne Rotor 'a Doğru Koruma Türü: IP 54 Yalıtım Sınıfı: "B" Nem Sınıfı: F3-1  Maks. izin verilen ortam sıcaklığı. motor için (nakliye / depolama): +80 °C Min. izin verilen ortam sıcaklığı. motor için (nakliye / depolama): -40 °C Operasyon Modu: S1 Motor Rulman: Bilye Rulman Teknik Özellikler:  – Çıkış 10 VDC, maks. 1,1 mA – Alarm rölesi – Motor akımı sınırlaması – Yumuşak çalıştırma – Kontrol girişi 0-10 VDC / PWM – SELV potansiyeli beslemeden güvenli şekilde ayrılmış kontrol arayüzü – Elektronik / motor için termal aşırı yük koruması – Hat düşük voltajı algılama Motor Koruması: Dahili Aşırı Termal Koruma (TOP) Kablo Çıkışı: Değişken Standartlara Uygunluk: EN 61800-5-1; CE Onay: CCC; CSA C22.2 Nr.77; EAC; UL 2111 BAĞLANTI ŞEMASI