EBMPAPST S3G500-AD01-51 FSAN
49.850,52 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
681
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
EBMPAPST S3G500-AD01-51 TEKNİK AÇIKLAMA Ağırlık: 8.2kg Boyut: 500mm Bıçak Malzemesi:  Preslenmiş Çelik Sac, PP Plastik Elektronik Malzeme: Alüminyum Döküm Rotor Yüzeyi: Siyah Kaplama Koruyucu Izgara Malzemesi: Siyah Plastik Kaplamalı Çelik Bıçak Sayısı: 5  Hava Akış Yönü: ''V'' Dönme Yönü: Saat Tersi Yönüne Rotor 'a Doğru Koruma Türü: IP54 Yalıtım Sınıfı: ''B'' Nem Sınıfı: F3-1 Maks. izin verilen ortam sıcaklığı. motor için (nakliye / depolama): + 80 °C Min. izin verilen ortam sıcaklığı. motor için (nakliye / depolama): - 40 °C Operasyon Modu: S1 Motor Rulman: Bilye  Teknik Özellikler:   – Çıkış 10 VDC, maks. 1,1 mA – Alarm rölesi – Motor akımı sınırlaması – Yumuşak çalıştırma – Kontrol girişi 0-10 VDC / PWM – SELV potansiyeli beslemeden güvenli şekilde ayrılmış kontrol arayüzü – Elektronik / motor için termal aşırı yük koruması – Hat düşük voltajı algılama Motor Koruması: Termik Aşırı Yük Koruyucu (TOP) Kablo Çıkışı: Değişken Standartlara Uygunluk: EN 61800-5-1; CE Onay: EAC BAĞLANTI ŞEMASI