EBMPAPST S4D500-AE03-01 FAN
11.951,34 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
597
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
EBMPAPST S4D500-AE03-01                                                 Teknik Açıklama Ağırlık : 13,4 kg Motor Büyüklüğü : 500 mm Rator Kapağı: Alüminyum Döküm Terminal kutusu malzemesi: PC / ABS polimer Pervane malzemesi: Alüminyum Levha Koruyucu ızgara malzemesi: Çelik, siyah kaplamalı (RAL 9005) Pervane sayısı: 5 Pervane dönüş açısı: -5° Akış yönü: «V» Dönme yönü: Rotorun soldan dönüşü Koruma derecesi: IP 54 Yalıtım sınıfı: «F» İzin verilen maksimum sıcaklık çevre elektrik motoru: + 80 °C Minimum izin verilen sıcaklık çevre elektrik motoru: - 40 °C Çalışma modu: S1 Ürün Uygunluğu standartlar: EN 61800-5-1; CE tolerans: VDE; EAC  Sıkma Torku: 1,5 ± 0,2 Nm Kablo Çapı: Minimum 6mm / Maksimum 12mm                                                                                                              Bağlantı Şeması