EBMPAPST S4S250-AH02-01 FAN
4.154,21 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
494
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
EBMPAPST S4S250-AH02-01 Teknik veriler Tanım Eksenel fan ızgara sepeti Gerilim 1 ~ 230 VAC Frekans 50 Hz (60 Hz *) Etki 69 W Nominal akım bir 00:53 Maksimum akım 0.56 A Hız 1390 rpm Hava akımı 277,00 l / s Hava akımı 1000.0 m3 / saat Basınç tahliye Max tekrar 80 Pa basınç Sıcaklık aralığı -25 ... + 50 ° C Üfleme yönü V Yön Rotor tarafından görüldüğü yönünün tersine olarak Motor Kontrol edilebilir Asenkron dıştan rotorlu. Motor tanımı M4S068-CF Motor Koruma / Koruma Dahili termal temas motor koruması, otomatik sıfırlama. Koruma IP44 İzolasyon sınıfı motor B Rulman Tipi yatak FAN Çelik sac, siyah. Montaj konumu isteğe bağlı Elektrik bağlantısı Kablo uzunluğu 450 mm Ses Basınç 54.0 dB (A) Boyut ø 250 mm Ağırlık 1,7 kg