EBMPAPST S6D630-AM01-01 FAN
14.955,16 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
613
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
EBMPAPST S6D630-AM01-01   Teknik Veriler: HIZ: 3 ~ 400/400 VAC D / Y Yüksek / düşük Frekans: 50 Hz Güç: 0.74 / 0.44 kW Anma akımı: 1.38 / 0.76 A Devir: 850/620 rpm 3489,00 l / s hava akışı 12,560.0 m3 / h hava akışı Basınç tahliye Max karşı basınç 100 / 54Pa Sıcaklık aralığı: -40 ... + 65 ° C Üfleme Yönü: V Bıçak açısı: 0 ° Rotasyon CCW rotor tarafına bakıldığında Motor Gerilimi Ayarlanabilir asenkron Motor tanımlaması: M6D110-GF Motor koruması / Koruma Dahili termal temasta, dış ısıl temas motor koruması bağlanmak Koruma sınıfı IP54 (EN 60529 göre), rotor ve stator yoğunlaşma deliği fark İzolasyon Sınıfı Motor F Tip: Rulman Malzeme Izgara: fosfatlı plastik kaplı çelik, siyah Çarklar melez inşaat HyBlade. 5 adet. Plastik (PP) veya metalden imal fan kanatları Opsiyonel montaj: Elektrik bağlantısı Bağlantı kutusu Karşılanan Standartlar CE, VDE (acc. EN 60034) Boyut: ø 630 mm Ağırlık: 17,7 kg