LİGHTECH 901150012EMS LED SÜRÜCÜ
9.168,87 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Kodu
21184
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
LİGHTECH 901150012EMS LED SÜRÜCÜ   Çıkış Gücü Max: 150 W Çıkış Voltajı Max: 12 V LED Sürücü Modu: SABİT VOLTAJ Giriş Voltajı Min: 220 V Giriş Voltajı Max: 240 V   DATASHEET