MITSUBISHI CM100DY-24A IGBT MODÜLÜ
3.323,37 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Kodu
CM100DY-24A
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
erilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max) 1200V Vgë, Ic @ (üzerinde) Vce (Maks.) 3V @ 15V, 100A
Tedarikçi Cihaz Paketi Modül Dizi IGBTMOD™
Güç - Max 672W Paket / Kutu Modül
Çalışma sıcaklığı -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Termistör HAYIR
bağlantı Tipi Şasi Montajı Giriş kapasitansı (Cíes) 'Vce 10V'da 17,5nF
Giriş Standart IGBT Çeşitleri -
Güncel - Kollektör Kesim (Max) 1mA Güncel - Collector (Ic) (Max) 100A