Nidec D05R-12TS6-01B FAN
545,77 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
22875
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
Nidec D05R-12TS6-01B FAN ÖZELLİKLER ÖLÇÜLER         : 50X50X15mm GERİLİM           : 12V DC AMPER             : 0.04A WATT                : 0.48W KABLO SAYISI : 3