NIDEC D1751S24B6CZ-16 172X172X50MM 24V FAN
11.461,09 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
D1751S24B6CZ-16
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
NIDEC D1751S24B6CZ-16 172X172X50MM
24V
AC/DC: DC Fanlar
Fan Tipi: Aksiyel
Boyut: 172 mm x 172 mm x 50 mm
Gerilim: 24V
Akım: 1.8A
Sonlandırma: 2te
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
NIDEC D1751S24B6CZ-16 172X172X50MM 24V FAN D1751S24B6CZ-16