NIDEC SERVO D1751P24B8PP340 FAN
11.461,09 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
D1751P24B8PP340
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
Rulman Tipi: Top
Renk: Siyah
Malzeme: Metal, Plastik
Marka: Nidec
Fan Çapı: 172 mm
Tip: DC Aksiyel Fan
Fan boyutu: 172*150*51MM
Güç Bağlantısı: 4-Pin
Gerilim: 24VDC
Üretim
NIDEC SERVO ŞİRKETİ
Kullanım Alanı: ABB Inverter Sürücü serisi için
Akım: 3.4A