NIDEC U40G12BHA5-52 A87 FAN
Stok Kodu
U40G12BHA5-52-A87
Fiyat
0,00 TL + KDV
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
Parça Türü Soğutma Fanı
Örnek U40G12BHA5-52 A87
Marka NIDEC
Boyut 40 mm x 40 mm x 20 mm
Uzunluk 40 mm
Genişlik 40 mm
yükseklik 20 mm
Gerilim 12V
Akım 0.08A