Nidec X17L24BS1M5-07 FAN
6.985,80 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
22871
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
Nidec X17L24BS1M5-07 FAN ÖZELLİKLER ÖLÇÜLER         : 172X172X51mm GERİLİM           : 24V DC AMPER             : 3.8A WATT                : 91.2W KABLO SAYISI : 4