PANASONIC CA1-DC24V-ACA 3223 ELEKTRİK RÖLESİ
764,07 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Kodu
CA1-DC24V-ACA3223
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
Kategori
Röleler
Otomotiv Röleleri
Üretici
Panasonic Elektrik İşleri
Seri
CA
Parça Durumu
Aktif
Bobin Tipi
Kilitlenmeyen
Bobin Akımı
75 mA
Bobin Voltajı
24VDC
İletişim Formu
SPDT (1 Form C)
İletişim Derecelendirmesi (Güncel)
10 Bir
Anahtarlama Voltajı
30VDC - Maksimum
Çalışma Voltajı Gereklidir
16 VDC
Gerilimi Serbest Bırakmak Gerekir
1.2 VDC
Çalışma Süresi
10 ms
Yayın Zamanı
10 ms
Montaj Tipi
Şasi Montajı
Sonlandırma Stili
Tak ve Çalıştır
Çalışma Sıcaklığı
-30°C ~ 80°C
İletişim Malzemesi
Gümüş Alaşımı, Kadmiyumsuz
Bobin Gücü
1,8W
Bobin Direnci
320 Ohm