PELKO C6025H12BPLB2-7 FAN
1.364,94 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
21251
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
PELKO MOTORS C6025H12BPLB2-7 Model: C6025H12BPLB2-7 Boyut: 60mm × 60mm × 25mm Rulman tipi: çift bilyalı rulman Hizmet ömrü: 50000 saat                                                    Anma gerilimi: 12 V Anma akımı: 0.28A Bağlayıcı tipi: anakart 3pin arayüzü Hız izleme: destek Hat uzunluğu: 10 cm