POWER ONE FNP600-12S153G SERVER POWER SUPPLY
46.681,05 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Kodu
31URXWYEAV
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
600 W
100-240 VAC
50/60 HZ
9 A MAX
VO1: 12V,51V
VOUX:12V,0.5 A