SCHNEIDER ABL8REM24050
6.549,19 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
15214
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
SCHNEIDER ABL8REM24050 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürün serisi Phaseo Ürün ya da bileşen tipi Güç besleme güç besleme tipi Düzenlenmiş anahtar modu giriş gerilimi 100...240 V AC fazdan faza, terminaller: L1-L2 100...240 V AC monofaze, terminaller: N-L1 110...220 V DC çıkış gerilimi 24 V DC W cinsinden nominal güç 120 W giriş koruma tipi Entegre sigorta (birbiriyle değiştirilemez) güç besleme çıkış akımı 5 A çıkış koruma tipi Aşırı yüke karşı, koruma teknolojisi: 1,1 x In Aşırı gerilime karşı, koruma teknolojisi: U > 1,5 x Un ise açma Kısa devrelere karşı, koruma teknolojisi: otomatik sıfırlama Düşük gerilime karşı, koruma teknolojisi: U < 0,8 x Un ise açma çalışma için ortam hava sıcaklığı 0…50 °C (olmadan) 50…60 °C (değer kaybı faktörü ile) Tamamlayıcı giriş gerilimi limitleri 85...264 V 100...250 V Şebeke frekansı 47...63 Hz kalkış akımı 30 A cos phi 0,65 verimlilik 85 % çıkış gerilimi limitleri % 100...120 ayarlanabilir W cinsinden güç dağılımı 21,2 W akım tüketimi 1,2 A -de 240 V 1,9 A -de 100 V hat ve yük düzenlemesi +/- 3 % tutma süresi >= 10 ms -de 100 V >= 10 ms -de 240 V