SCHNEİDER ABL8RPS24030
8.186,49 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
15212
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
SCHNEİDER ABL8RPS24030 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürün serisi Phaseo Ürün ya da bileşen tipi Güç besleme güç besleme tipi Düzenlenmiş anahtar modu giriş gerilimi 100...120 V AC monofaze, terminaller: N-L1 200...500 V AC fazdan faza, terminaller: L1-L2 çıkış gerilimi 24 V DC W cinsinden nominal güç 72 W sağlanan ekipman Güç faktörü düzeltme filtresi 'e uygunIEC 61000-3-2 güç besleme çıkış akımı 3 A çıkış koruma tipi Aşırı yüke karşı, koruma teknolojisi: manuel veya otomatik sıfırlama Aşırı gerilime karşı, koruma teknolojisi: 30...32 V, manuel sıfırlama Kısa devrelere karşı, koruma teknolojisi: manuel veya otomatik sıfırlama Düşük gerilime karşı, koruma teknolojisi: U < 21,6 V ise açma Termal, koruma teknolojisi: otomatik sıfırlama çalışma için ortam hava sıcaklığı 50…60 °C (değer kaybı faktörü ile) -25…50 °C (olmadan) Tamamlayıcı giriş gerilimi limitleri 170...550 V 85...132 V Şebeke frekansı 47...63 Hz kalkış akımı 30 A 2 ms cos phi 0,51 -de 240 V 0,59 -de 120 V verimlilik 87 % çıkış gerilimi limitleri 24...28,8 V ayarlanabilir W cinsinden güç dağılımı 7,8 W hat ve yük düzenlemesi 1...3 % tutma süresi >= 120 ms -de 400 V >= 20 ms -de 100 V >= 40 ms -de 240 V izin verilebilir geçici akım güçlendirmesi 1,5 x In (4 sn için)