SCHNEIDER TSXAEY414 R100167862 ANALOG GİRİŞ MODÜLÜ
Stok Kodu
TSXAEY414
Fiyat
0,00 TL + KDV
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
  • Açıklama : analog giriş modülü Modicon Premium - 4 I çok aralıklı
  • Ürün ağırlığı : 0,71 lb(US) (0,32 kg)
  • Ürün yelpazesi : Modicon Premium Otomasyon platformu
  • IP koruma derecesi : IP20
  • Standartlar : DIN 43760, IEC 584, IEC 1131, IEC 751, NFC 42-330, DIN 43710
  • Koruyucu tedavi : TC
  • Çalışma yüksekliği : 0...6561.68 ft. (0...2000 m)
  • Elektrik bağlantısı : Vidalı terminal bloğu
  • Bağıl nem : Çalışma için yoğuşmasız %10...95, depolama için yoğuşmasız %5...95
  • Nominal okuma çevrim süresi : 550 ms
  • Ürün veya bileşen türü : Analog giriş modülü
  • Ölçüm hatası : Tam ölçeğin %0,13'ü 0...400 Ohm 25 C, Tam ölçeğin %0,16'sı 0...10 V 25 C, Tam ölçeğin %0,19'u - 13...63 mV 25 C, Tam ölçeğin %0,22'si 0...3850 Ohm 25 C, Tam ölçeğin %0,22'si 0...5 V 25 C, Tam ölçeğin %0,27'si +/- 10 V 25 C, Tam ölçeğin %0,27'si +/- 5 V 25 C, Tam ölçeğin %0,27'si 0...400 Ohm 0...60 C, Tam ölçeğin %0,27'si 1...5 V 25 C, Tam ölçeğin %0,39'u 0...10 V 0...60 C, Tam ölçeğin %0,44'ü - 13...63 mV 0...60 C, 0,45 % tam ölçek 0...5 V 0...60 C, 0,45 % tam ölçek 4...20 mA 25 C, 0,48 % tam ölçek 0...3850 Ohm 0...60 C, 0,5 % tam ölçek +/- 10 V 0...60 C, 0,5 % tam ölçek +/- 5 V 0...60 C, 0,56 % tam ölçek 1...5 V 0...60 C, 0,86 % tam ölçek 4...20 mA 0...60 C, 1,5 C termokupl B harici 25 C, 1,5 C termokupl E harici 25 C, 1,5 C termokupl T harici 25 C, 1,5 C termokupl U harici 25 C, 1,8 C termokupl J harici 25 C, 10,5 C termokupl K dahili 0...60 C, 11 C termoçift R dahili 0...60 C, 12 C termoçift S dahili 0...60 C, 2 C termoçift L harici 25 C, 2 C termoçift N harici 25 C, 2,3 C termoçift K harici 25 C, 3,1 C termoçift U harici 0...60 C, 3,2 C termoçift E harici 0...60 C, 3,2 C termoçift R harici 25 C, 3,2 C termoçift T harici 0...60 C, 3,4 C termoçift S harici 25 C, 3,5 C termoçift B harici 0...60 C, 3,5 C termoçift B dahili 25 C, 3,8 C termoçift J harici 0...60 C, 4,1 C termoçift L harici 0...60 C, 4,3 C termoçift N harici 0...60 C, 4,7 C termoçift K harici 0...60 C, 5,4 C termokupl U dahili 25 C, 6 C termokupl N dahili 25 C, 6 C termokupl R dahili 25 C, 6,1 C termokupl E dahili 25 C, 6,6 C termokupl S dahili 25 C, 6,6 C termokupl T dahili 25 C, 7,3 C termokupl J dahili 25 C, 7,3 C termokupl U dahili 0...60 C, 7,5 C termokupl L dahili 25 C, 7,7 C termokupl R harici 0...60 C, 7,8 C termokupl K dahili 25 C, 8,1 C termokupl B dahili 0...60 C, 8,1 C termokupl E dahili 0...60 C, 8,5 C termokupl S harici 0...60 C, 8,7 C termokupl N dahili 0...60 C, 8,8 C Termokupl T dahili 0...60 C, 9,5 C Termokupl J dahili 0...60 C, 9,8 C Termokupl L dahili 0...60 C, 1 C Ni 1000 25 C, 1,2 C Pt 100 25 C, 2 C Ni 1000 0...60 C, 2,4 C Pt 100 0...60 C, 2,5 C Pt 1000 25 C, 5 C Pt 1000 0...60 C
  • Ürün sertifikaları : DNV, RINA, LR, GL, ABS, BV, RMRS
  • Giriş seviyesi : Düşük seviye
  • Kanallar ve bus arası izolasyon : 1780 Vrms
  • Çalışma için ortam hava sıcaklığı : 32...140 F (0...60 C)
  • Analog giriş sayısı : 4
  • Kanallar ve toprak arasındaki izolasyon : 1780 Vrms
  • Depolama için ortam hava sıcaklığı : -13...158 F (-25...70 C)
  • Analog giriş tipi : Akım 4...20 mA, Direnç 0...3850 Ohm, Direnç 0...400 Ohm, Sıcaklık probu Ni 1000 2 tel, Sıcaklık probu Ni 1000 4 tel, Sıcaklık probu Pt 100 2 tel, Sıcaklık probu Pt 100 4 tel, Sıcaklık probu Pt 1000 2 tel, Sıcaklık probu Pt 1000 4 tel, Termokupl termokupl B, Termokupl termokupl E, Termokupl termokupl J, Termokupl termokupl K, Termokupl termokupl L, Termokupl termokupl N, Termokupl termokupl R, Termokupl termokupl S, Termokupl termokupl T, Termokupl termokupl U, Gerilim - 13...63 mV, Gerilim +/- 10 V, Gerilim +/- 5 V, Gerilim 0...10 V, Gerilim 0...5 V, Gerilim 1...5V
  • Kanallar arası izolasyon : 2830 Vrms
  • Analog/dijital dönüşüm : 16 bit
  • Kanallar arası ortak mod : 415 V AC veya 200 V DC
  • Kanallar ve toprak arasında ortak mod : 240 V AC veya 110 V DC
  • Giriş aşırı gerilim koruması : 0 durumunda -15...15 V 250 Ohm, 1 durumunda -30...30 V 250 Ohm
  • Kirlilik derecesi : 2
  • Aşırı akım : -30...30 mA, durum 1 250 kOhm
  • İşaretleme : CE
  • Akım tüketimi : 660 mA 5 V DC