SERVO MADC24H7C-943 FAN
7.204,11 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
MADC24H7C-943
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
SERVO MADC24H7C-943 24V 1.05A 25.2W 2TELLİ SOĞUTMA FANI ÖZELLİKLER Parça Tipi:FAN modeli:MADC24H7C-943 Marka:SERVO Boyut:150 mm x 172 mm x 50 mm uzunluk:172 mm Genişlik:150 mm yükseklik:50 mm voltaj:24V Akım:1.05A Güç:25.2W teller:2