SERVO NİDEC CNDC24B7V-038 Fan
1.964,76 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
D943NDBM3Z
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
24V 0.2A 4.8W 120×120×38mm