SMARTGEN BAC06A-12V JENERATÖR AKÜ ŞARJ CİHAZI
19.920,46 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Kodu
BAC06A-12V
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
Teknik Özellikler:
Akü Gerilimi 12V/24V
Maks. Şarj Akımı 6A/3A
Nominal Giriş Gerilimi (100~240)V
Maks. Giriş Gerilim Aralığı (90~280)V
AC Giriş Frekansı (50/60)Hz
Maks. Giriş Akımı 2A
Yüksüz Güç Tüketimi <3W
Çalışma Modu İki segment
Maksimum Verimlilik %83/%85
Çalışma Sıcaklığı. (-30~+55)°C
Depolama Sıcaklığı (-40~+85)°C
Net Ağırlık (kg) 0,65
Kasa Boyutları (mm) 143*96*55
Ürüne Genel Bakış:
BAC06 serisi anahtarlamalı akü şarj cihazı, kurşun-asit başlangıç ​​aküsünü uygun şekilde şarj etmek için tasarlanmış en son anahtar güç bileşenlerini kullanır. onun mülküne. Şarj cihazı, kurşun-asit akü şamandıra şarjı için uygundur. 12V şarj cihazı için maksimum şarj akımı 6A'dır; 24V şarj cihazı için maksimum şarj akımı 3A'dır.