SUNON KD1206PTS3 FAN
818,65 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
21515
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
SUNON KD1206PTS3     ÜRETİCİ FİRMA SUNON FAN TÜRÜ DC GERİLİM 12V DC FAN BOYUTLARI 60x60x25mm GÜÇ 1,1 W FAN VERİMLİLİĞİ 28.88m 3 / saat GÜRÜLTÜ SEVİYESİ 25dBA RULMAN TİPİ kaymalı yatak DÖNME HIZI 3400 (±% 20) devir / dakika AĞIRLIK 73 g AKIM VE GÜÇ TOLERANSI ±% 15 MİN.YALITIM DİRENCİ 500 milyon ÇARK MALZEMESİ termoplastik MUHAFAZA MALZEMESİ termoplastik YALITIM SINIFI E ÇALIŞMA SICAKLIĞI -10 ... 70 ° C KABLO UZUNLUĞU 0,3 m YANICILIK SEVİYESİ UL94V-0 FAN MOTORU fırçasız DC SABİT BASINÇ 3.55 mm Y 2 O ÇALIŞMA GERİLİMİ 4,5 ... 13,8V TEL BOYUTU 28AWG       DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ !!