SUNON KD1208PTS3
Stok Kodu
P4W996PP8J
Fiyat
0,00 TL + KDV
SUNON
SUNON
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
Sunon  KD1208PTS3
ÖLÇÜLER         : 80X80X25mm
GERİLİM           : 12V DC
AMPER             : 0.09A
WATT                : 1.1W