SUNON KD2404PFB3 FAN
1.910,18 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
KD2404PFB3
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
SUNON KD2404PFB3 FAN
ÖZELLİKLER  ÖLÇÜLER         : 40X40X10mm GERİLİM           : 24V DC AMPER             : 0.03A WATT                : 0.9W KABLO SAYISI : 3