SUNON KDE1204PFV3
Stok Kodu
SUNON KDE1204PFV3
Fiyat
0,00 TL + KDV
SUNON
SUNON
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
ÖZELLİKLER
ÖLÇÜLER         : 40X40X10mm
GERİLİM           : 12V DC
AMPER             : 0.050A
WATT                : 600W