SUNON KDE1204PKV2
Stok Kodu
SUNON KDE1204PKV2
Fiyat
0,00 TL + KDV
SUNON
SUNON
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
Anma gerilimi
Doğru Akım 12V
Çalışma voltajı
4V-13V
Akım
0,6W