SUNON KDE1204PKVX FAN
1.910,18 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
21524
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
SUNON KDE1204PKVX Üretici firma SUNON Fan türü DC bir çeşit hayran eksenel Besleme gerilimi 12V DC Fan boyutları 40x40x20mm Güç tüketimi 1,4 W Güncel Beğeni 0.12A Fan verimliliği 18.36m3/saat Gürültü seviyesi 27.5dBA Rulman Tipi Vapo Dönme hızı / hızı 8200 (±% 15) devir / dakika Ağırlık 31 g Akım ve güç tüketimi toleransı ±% 15 Min. Yalıtım direnci 500MΩ Çark malzemesi termoplastik Muhafaza malzemesi termoplastik Yalıtım sınıfı E Olası satışlar 2 potansiyel müşteri Çalışma sıcaklığı -10 ... 70 ° C Kablo uzunluğu 300 mm yanıcılık derecesi UL94V-0 Ek fonksyonlar Otomatik yeniden başlat Fan motoru fırçasız DC Sabit basınç 6.85 mm H2O Çalışma gerilimi 6 ... 13,8V Tel boyutu 26AWG