SUNON KDE2404PKV2 FAN
982,38 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
21526
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
SUNON KDE2404PKV2 Üretici firma SUNON Fan türü DC Besleme gerilimi 24V DC Fan boyutu 40x40x20mm Güç tüketimi 0,8 W Anma akımı 33mA Fan gücü 13.08m3 / s Gürültü kirliliği 21dBA Depo Sanatı buhar dönme hızı 6200 (± %15) dev/dak Ağırlık 31 g Akım ve güç tüketimi toleransı ± %15 Min. İzolasyon direnci 500 milyon rotor malzemesi Termoplastik Ev materyalleri Termoplastik Yalıtım sınıfı E. çıktılar 2 satır çalışma sıcaklığı -10 ... 70 ° C Kablo uzunluğu 0,3 m Yanıcılık sınıfı UL94V-0 Ek fonksyonlar Otomatik yeniden başlat Fan motoru Fırçasız DC Sabit basınç 4.06 mm H2O Çalışma gerilimi 8 ... 27.6V Çizgi boyutu 28AWG