SUNON PMD1204PQB1-A FAN
1.364,94 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
21541
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
SUNON PMD1204PQB1-A Ürün özellikleri TÜR AÇIKLAMA Kategori Fanlar, Termal Yönetim DC Fırçasız Fanlar (BLDC) Mfr Sunon Hayranları Dizi PMD paket toplu Parça Durumu Aktif Gerilim - Anma 12VDC Boyut / Boyut Kare - 40mm L x 40mm H Genişlik 28.00mm Hava akımı 24,0 CFM (0,672m³/dk) Sabit basınç H2O'da 1.340 (333,8 Pa) Rulman Tipi top Fan Tipi Tüp eksenli Özellikleri - gürültü, ses 55.5dB(A) RPM 15000 devir/dakika Sonlandırma 2 Tel Uçlar Giriş Koruması - Çalışma sıcaklığı 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Onay Kuruluşu CE, CUR, TÜV, UL Ağırlık 0.101 libre (45.81 gr) Mevcut Derecelendirme (Amper) 0.720A Voltaj aralığı 6 ~ 13.8VDC Malzeme - Çerçeve Polibütilen Tereftalat (PBT) Malzeme - Bıçak Polibütilen Tereftalat (PBT) Ömür @ Sıcaklık. - Güç (Watt) 8,6 W