SUNON SF11592A FAN
1.364,42 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
21521
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
SUNON SF11592A   Ürün Özellikleri Marka Sunon Boyutlar 92 x 92 x 25mm Besleme Gerilimi 115 V ac AC veya DC Çalışması AC Yükseklik 92mm Genişlik 92mm Güç Tüketimi 12W Maksimum Akım 110mA Derinlik 25mm Hava Akışı 63m³/sa Gürültü Seviyesi 40dB Fan Devri 2850rpm Mil Yatağı Tipi Bilya Menşei Ülke CN Genişlik 92mm Güç Tüketimi 12W Maksimum Akım 110mA Derinlik 25mm Hava Akışı 63m³/sa Gürültü Seviyesi 40dB Fan Devri 2850rpm Mil Yatağı Tipi Bilya