TDK-LAMBDA RWS-300B-24 ANAHTARLAMA GÜÇ KAYNAĞI
Stok Kodu
RWS-300B-24
Fiyat
0,00 TL + KDV
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
Üretici: TDK-Lambda
Ürün Kategorisi: Güç Kaynaklarını Değiştirme
RoHS:
ULAŞIM - SVHC :
Ürün: Malzemeleri Değiştirme
Çıkış Voltajı-Kanal 1: 24 VDC
Çıkış Voltajı-Kanal 2: -
Çıktı Sayısı: 1 Çıktı
Çıkış Gücü: 300 W
Açık Çerçeve/Kapalı: Kapalı
Giriş Voltajı: 85 VAC ila 265 VAC, 120 VDC ila 370 VDC
Çıkış Akımı-Kanal 1: 12,5A
Çıkış Akımı-Kanal 2: -
Sektör: Endüstriyel
Montaj Stili: Şasi
Uzunluk: 170 mm
Genişlik: 102 mm
Yükseklik: 41mm
Seri: RWS300B
Onay: EN60950-1, UL60950-1
Marka: TDK-Lambda
Uyumluluk: EN60950-1, UL60950-1
Giriş Frekansı: 47 Hz ila 63 Hz