Unit UT15B MAX True RMS Dijital Multimetre
3.690,47 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
UT15BMAX
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
Özellikleri :
Sertifikalar: CE, UKCA, cETLus, REACH, RoHS
● Gerçek RMS ölçümü
● Kompakt tasarım
● VFD fonksiyonu
● Sürekliliğin hızlı ölçümü
● Kapasitansın hızlı ölçümü
● İki test probu (standart ve ince uçlu)
● Güçlü EMC anti-parazit
● Tam aralıklı giriş koruması
Teknik Özellikler :
Gerilim (DC):600.0mV/6.000V/60.00V/600.0V/1000V : ±(%0,4+3)
Gerilim (AC) :600.0mV/6.000V/60.00V/600.0V/1000V : ±(%0,5+5)
VFD (Gerilim):600.0V : ±(%8)
Akım (AC):600.0μA/6000μA /60.00mA/600.0mA/6.000A/10.00A : ±(%1,2+3)
Akım (DC):600.0μA/6000μA /60.00mA/600.0mA/6.000A/10.00A : ±(%1,2+3)
Rezistans:600.0Ω/6.000kΩ/60.00kΩ/600.0kΩ/6.000MΩ/60.00MΩ : ±(%0,5+2)
Kapasite:6.000nF/60.00nF~600.0μF/6000μF : ±(%2,0+5)
Frekans(Hz):10Hz~10MHz : ±(%0,1+3)
Görev döngüsü:%1~%99,9 : ±(%1,0+4)
Sıcaklık(°C/℉):-55°~500°/–67°F~932°F : ±2°C/±4℉
Ekran sayısı:6000
Süreklilik / Diyot:Evet
Veri tutma:Evet
MAKS/MİN:Evet
Göreli mod:Evet
Arka ışık (ayarlanabilir):Evet
Otomatik aralık/Manuel aralık:Evet
Otomatik kapanma:Evet
Düşük pil göstergesi :Evet
Sesli ve Görsel alarm:Evet
Yanlış fiş alarmı:Evet
Herhangi bir tuşla uyandırma:Evet
Aşırı gerilim kategorisi: CATⅢ 600V
Güç kaynağı:2*1,5V AA
Ürün rengi:426U+1797C
Ürün ağırlığı:455g
Ürün boyutu:182mm*91mm*45mm